SPORTOVNÍ VÍKEND

VÍKEND V PODĚBRADECH

Zveme vás na sportovně-relaxační víkend do lázeňského města.

TERMÍN: 21.- 23. dubna 2023

CENA: 3 300,- Kč (v ceně je zahrnuto 2x ubytování se snídaní, 4x cvičení)

UBYTOVÁNÍ: Penzion Radost. Ubytování ve dvoulůžkových pokojích Basic včetně snídaně. Penzion se nachází přímo na poděbradské kolonádě nedaleko tělocvičny, kde bude probíhat cvičení.

PROGRAM: 4x cvičení (jóga,pilates, dynamické posilování, kruhový trénink…) v prostorách nejlepšího fit centra (Fitness aréna Poděbrady). Ranní rozcvička v přírodě, možnost objednání masáže a sauny (nejsou zahrnuty v ceně).

Příjezd v pátek v odpoledních hodinách. Večerní pohodové cvičení proběhne v tělocvičně. V sobotu začneme ranní „dobrovolnou“ rozcvičkou a poté se přesuneme do tělocvičny na první lekci. Po obědě si dopřejeme relax v podobě sauny. Odpoledne zamakáme na další lekci v tělocvičně. V neděli dopoledne se ještě zapotíme v tělocvičně, po lekci je možnost si za příplatek užít masáž.

Poděbrady jsou krásné místo nejen na cvičení, ale i na procházky s velkým množstvím restaurací a kaváren. Cestu si každý účastník zajišťuje sám. Do Poděbrad se dá jednoduše dostat vlakem, který jezdí každou hodinu a penzion je situován cca 300 m od nádraží.

Program povede trenérka Tereza Schwarzerová.

Přihlášky a případné dotazy zasílejte na pokornate@gmail.com

VÍKEND VEDE

Tereza Schwarzerová
Tereza Schwarzerová

Vzdělání Fakulta tělesné výchovy a sportu. Pinpongářka druholigové Sparty Prahy, ale také cvičitelka pilates a bodystlingu. Její věrné cvičenky ji prostě milují. Navíc je také mistryní Evropy v kanjamu. (sport s frisbee a plastovými koši)

 

pokornate@gmail.com

+420 724 820 451