PILATES

Lekce pilates se zaměřuje na svaly středu těla a optimální souhru těchto svalů s okolními svalovými řetězci. Všechny pohyby tedy vycházejí z oblasti středu těla, který posilují a zlepšují jeho vnímání.

VÍCE INFORMACÍ

DYNAMICKÉ POSILOVÁNÍ

Kruhový trénink, intervalový trénink, tabata, jóga, strečink. Používáme cvičení pomůcky – overbally, toning bally, posilovací gumy, švihadla. Dynamické cvičení zapojí komplexně velké svalové skupiny.

více informací

KURZ WINDSURFINGU

Hlavní náplň: výuka windsurfingu s instruktorem v menší skupině, výuka a samostatné vyjížďky na mořských kajacích. Seakajak je stabilní plavidlo, které si zamilujete. Jízda je efektivní, nenadřete se, seakajak drží skvěle směr. 

více informací

CVIČENÍ RODIČŮ S DĚTMI

Jedná se o cvičení maminek s dětmi, případně tatínků s dětmi nebo i prarodičů s dětmi. Lekce trvá 45min a je plná pohybových úkolů, her, básniček. Cvičíme s balančními pomůckami, malými míči, stavíme si opičí dráhu.

více informací

SEAKAJAKOVÁ JÍZDA PRAHOU

Poznejte krásu Prahy z mořského kajaku. Díky našim stabilním mořským kajakům poznáte město z jiného pohledu.

více informací

SPORTOVNÍ KROUŽEK SPORTÍK

Přivedeme vaše dítě ke sportu, kroužek je ideálním pohybovým základem. Obsah: základy atletiky, míčových her, koordinační cvičení, obratnost, hry spojené s přírodou.

více informací

LYŽOVÁNÍ V TYROLSKU

Tento 4-denní lyžařský a snowboardový kurz je určen pro pohodové lidi, kteří si nepotrpí na přílišném luxusu a je pro ně důležitější zábava a dobrá parta!

více informací

VÍKEND V PODĚBRADECH

Zveme vás na sportovně-relaxační víkend do lázeňského města.

více informací

naši instruktoři

Tereza Schwarzerová
Tereza Schwarzerová

Vzdělání Fakulta tělesné výchovy a sportu. Pinpongářka druholigové Sparty Prahy, ale také cvičitelka pilates a bodystlingu. Její věrné cvičenky ji prostě milují. Navíc je také mistryní Evropy v kanjamu. (sport s frisbee a plastovými koši)

 

pokornate@gmail.com

+420 724 820 451

Jan Schwarzer
Jan Schwarzer
Absolvent FTVS UK, učitel tělesné výchovy na VŠ. Je specialistou přes netradiční sporty a provozovatelem eshopu netradicnisporty.cz Je také organizátorem firemních akcí a teambuildingových programů. Více na new-event.cz

 

schwarzer.jan@gmail.com

+420 604 278 265